To my książki… Znajdziesz nas w Bibliotece!

Data publikacji: 15/05/2021

Co chcą nam powiedzieć książki?

Z okazji Tygodnia Bibliotek 2021 mamy dla Was klimatyczny film, który odpowie na to pytanie… A Ty, czego potrzebujesz Czytelniczko i Czytelniku?

Przychodząc do biblioteki, każdy z nas sięga po coś innego. Jedni szukają sensacji lub romansu, a inni książek naukowych lub regionaliów. Jeszcze inni szukają odpowiedniej lektury dla swojego malucha. Biblioteka jest domem dla wielu książek i przyjaznym miejscem dla wszystkich czytelników. Zobacz nasz film i zastanów się, jaka będzie kolejna książka, którą wypożyczysz?!

Hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek to “Znajdziesz mnie w Bibliotece”.