ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Tomasz Chudecki, nie tylko o Grecji w Klubie Podróżnika

Data publikacji: 27/05/2024

W czwartek 23 maja Klub Podróżnika w Bibliotece Głównej miał zaszczyt gościć Tadeusza Chudeckiego, znanego polskiego aktora teatralnego i filmowego, a także autora książek o tematyce podróżniczej. Wydarzenie to przyciągnęło liczne grono miłośników podróży oraz sympatyków talentu artysty.

Tadeusz Chudecki, z pasją i humorem, opowiedział uczestnikom o swojej fascynacji podróżowaniem, dzieląc się licznymi anegdotami z wypraw, które odbył w towarzystwie innych artystów – aktorów, scenarzystów i reżyserów. Jego opowieść miała pierwotnie skupić się na Grecji, jednakże bogactwo wspomnień i liczne dygresje sprawiły, że słuchacze przenieśli się także w bardziej egzotyczne zakątki świata.

Spotkanie nie ograniczało się jedynie do barwnych historii z podróży. Uczestnicy mieli także wyjątkową okazję zasięgnąć praktycznych porad na temat taniego podróżowania. Chudecki, bazując na swoim bogatym doświadczeniu, chętnie dzielił się sprawdzonymi sposobami na ekonomiczne zwiedzanie świata.

Atmosfera była niezwykle serdeczna, a interakcja między gościem a publicznością żywa i pełna entuzjazmu. Tadeusz Chudecki, dzięki swojej charyzmie i umiejętności snucia wciągających opowieści, sprawił, że wieczór ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Spotkania w Klubie Podróżnika z tak inspirującymi osobami jak Tadeusz Chudecki stanowią doskonałą okazję do poszerzenia horyzontów i zdobycia cennych wskazówek dotyczących podróżowania. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Główną.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl