Turniej MTG – Pauper Day

Data publikacji: 07/10/2022

Serdecznie zapraszamy kolejny w tym roku turniej Magic: the Gathering. Ponownie gramy w formacie PAUPER, czyli z wykorzystaniem samych najpospolitszych kart, czyli “komonów”. Jeśli nie posiadasz talii, możesz ją sobie wydrukować (dozwolone karty proxy w każdej ilości). Udział jest całkowicie bezpłatny.

Kiedy?

Sobota 8.10.2022 r.

Gdzie?

Sala Multicentrum (I piętro) Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno.

Godzina?

Turniej rozpoczyna się o godzinie 10:00. Zapraszamy na testowanie talii już od 9:00!

Osoby chętne wziąć udział w spotkaniu będą zobligowane do wypełnienia karty zgłoszenia. Za osoby niepełnoletnie dokumenty wypełniają opiekunowie prawni.

Więcej informacji:

• e-mail: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl
  • telefon: (22) 484 21 60

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – polajkuj i zaobserwuj nas na: