Turniej w Super Mario Bros

Data publikacji: 30/01/2023

Filia Zalesie Górne zaprasza na drugi turniej w Super Mario Bros. Turniej odbędzie się 13 marca 2023 roku o godz. 15.00. Mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzież do 14. roku życia po wcześniejszym zgłoszeniu i wypełnieniu karty zgłoszeniowej. Udział jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Zapraszamy do biblioteki w celu potrenowania przed udziałem w Turnieju.

Sponsorem nagród jest Drukarnia Galargo.

Zadaniem turniejowym jest rozegranie gry Super Mario Bros z zachowaniem poniższych ustaleń:

• Każdy z graczy rozpoczyna grę od nowa.
  • Zwycięzcą zostaje ten z graczy, który zdobędzie najwięcej punktów. Lista punktacji dostępna będzie na miejscu do wglądu uczestników i aktualizowana po każdym z graczy.
  • O kolejności startu uczestników zdecyduje losowanie.
  • Każdy uczestnik ma możliwość rozegrać maksymalnie 4 poziomy świata 1 (1-1, 1-2, 1-3, 1-4).
  • Dopuszcza się zbieranie grzybków dających ekstra życie.
  • Dopuszcza się korzystanie ze skrótów ukrytych w rurach.
  • W przypadku wykorzystania wszystkich żyć postaci przed dotarciem do ostatniego turniejowego poziomu, liczy się liczba punktów uzyskanych w momencie ostatniego etapu.
  • Za zachowane życia doliczane są dodatkowe punkty – każde z nich to 5 tys. punktów.
  • Za złamanie któregokolwiek z wyżej wymienionych punktów uczestnik kończy grę w danym momencie, a gracz nie będzie brany pod uwagę w klasyfikacji punktowej.
  • Liczba uczestników – max. 12.