ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Zakończenie Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego

Data publikacji: 21/06/2022

W sobotę, 11.06, odbyło się ostatnie spotkanie Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego w tym semestrze. Zjazd rozpoczął się egzaminem, w trakcie którego uczestnicy musieli wykazać się wiedzą, jaką zdobyli w trakcie całego roku. Uczniów w trakcie egzaminu wspierały zastępca burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz zastępca dyrektora biblioteki Sylwia Chojnacka-Tuzimek. Pytania okazały się dla wszystkich bardzo łatwe i każde dziecko otrzymało nagrodę za swoją pracę i zaangażowanie.  Nagrody i dyplomy zostały dzieciom wręczone przez panią vice burmistrz oraz koordynatorkę Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego Katarzynę Golik.

W drugiej części odbyły się gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zabawę poprowadził animator Michał Przybyłowicz, który odwiedził dzieci z koszem pełnym słodkości.

Wszystkim Studentom dziękujemy za wspólny czas i zaangażowanie i życzymy udanych wakacji!

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl