Uwaga! Zmiana miejsca – FPK w budynku biblioteki!

Data publikacji: 17/09/2021

Szanowni Państwo,

z uwagi na złe warunki atmosferyczne oraz z troski o komfort wystawców i organizatorów, zdecydowaliśmy o przeniesieniu festiwalu do wewnątrz budynku biblioteki, ul. Jana Pawła II 55. Zaplanowaliśmy przestrzeń na sali gimnastycznej dla wystawców, ze sceną i wszystkie atrakcje towarzyszące. Na sali widowiskowej odbędą koncerty, a na wystawowej – spotkanie autorskie. Wszystko odbędzie się zgodnie z harmonogramem, a przed biblioteką, w specjalnym namiocie będą na Państwa czekać pracownicy biblioteki z informacją, gdzie należy się kierować.

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia jutro!