ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

“WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”

Data publikacji: 07/06/2024

Zapraszamy na cykliczne warsztaty z języka angielskiego, które rozpoczną się 19 czerwca 2024 r. (środa) o godzinie 18.00 w Bibliotece w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A (I piętro). Spotkania odbywać się będą w wakacyjne środy i piątki w godzinach od 18.00 do 19.00.

“WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”, to nowa propozycja Biblioteki w Józefosławiu dla osób dorosłych (pracujących, poszukujących pracy) chcących udoskonalić zdolności komunikacyjne, nabrać pewności siebie w używaniu języka angielskiego. Program nauki będzie na poziomie A2 i opanowanie tego poziomu pozwoli uczestnikom na prostą, ale efektywną komunikację w wielu standardowych sytuacjach i otworzy drzwi do dalszego rozwoju językowego. Mamy nadzieję, że uczestnicy złapią “bakcyla” do nauki języka, że będzie to dla nich początkiem do dalszego pogłębienia języka Szekspira.

 

UWAGA: Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać maila na adres: jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl  z  wypełnioną kartą zgłoszeniową  oraz należy zapoznać się z Regulaminem warsztatów.  W temacie maila prosimy wpisać: “WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”.

Do zobaczenia w bibliotece!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl