“Wakacje z książką” – rozdanie nagród!

Data publikacji: 24/09/2020

Rozdanie nagród w konkursie “Wakacje z książką” odbyło się 17 września 2020 roku. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe od  Powiatu Piaseczyńskiego, Gminy Piaseczno, Urzędu Marszałkowskiego oraz naszej biblioteki.

Zachwyt wzbudzały szczególnie pocztówki wydrukowane na tę okazję z nagrodzonymi pracami. Będzie je można znaleźć w bibliotekach w powiecie piaseczyńskim, w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno oraz w Starostwie Powiatowym w Piasecznie.

Pokonkursowa wystawa “Wakacje z książką” potrwa do 12 października. W kolejnych miesiącach wystawę będzie można oglądać w filiach biblioteki piaseczyńskiej oraz w bibliotekach na terenie powiatu.

Wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Dla tych, który w tym roku nie otrzymali nagród, mamy dobrą wiadomość! W przyszłym roku planujemy kolejną edycję konkursu!