Czas na wiosenne porządki! A może na lekkie odświeżenie parku?
Już w czwartek, 19 marca, zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla wszystkich młodych architektów (i nie tylko)! Tym razem zajmiemy się rewitalizacją Parku Kwiat Magnolii w Wierzbowej Zatoczce!
Zajęcia poprowadzi doświadczona simowa twórczyni, która zdradzi swoje budowlane triki i pomoże rozwiązać każdą ogrodniczą zagwozdkę.
Zajęcia odbędą się 19 marca (czwartek) o godzinie 17.00.
Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy.
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: (22) 484 21 42 i mailowo: julianow@biblioteka-piaseczno.pl
Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i złożyć ją w Punkcie bibliotecznym w Julianowie. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.
Do zobaczenia w Bibliotece!
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.