ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty “Co zachowanie dziecka ma wspólnego z górą lodową?”

Data publikacji: 23/09/2020

Za nami kolejne warsztaty dla rodziców, które poprowadziła Agnieszka Podleśna, trenerka komunikacji empatycznej i realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

Tym razem uczestnicy rozgryzali zagadkę pt. ”Co zachowanie Twojego dziecka ma wspólnego z górą lodową?”. To było bardzo energetyczne spotkanie, odkrywcze, momentami wzruszające. 

Uczestnicy wychodząc z warsztatów podkreślali, że podczas tych trzech godzin spędzonych na eksplorowaniu świata uczuć i potrzeb, naładowali swoje rodzicielskie baterie. Większe zrozumienie różnych mechanizmów psychicznych, jakie się dzieją w nas i w naszych dzieciach, pozwoliło im odzyskać spokój i zaufanie, że dadzą radę na tej rodzicielskiej ścieżce. Nie mówiąc już o sile, jaką daje przebywanie wśród ludzi, którzy doświadczają na co dzień podobnych trudności i mogą być w ten sposób źródłem wsparcia i empatii oraz skarbnicą inspiracji. 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl