ZMIANA TERMINU – Warsztaty dla kobiet – Chwila dla Ciebie

Data publikacji: 23/11/2020

UWAGA, warsztaty odbędą się w zmienionym terminie, tj. 12.12.2020 o godzinie 10:00.

Jesteś przeładowana różnymi sprawami? W zasadzie nawet nie wiesz, jak się masz, bo nie masz czasu by się nad tym zastanowić? Brakuje Ci chwil spędzanych w przyjemnej atmosferze i towarzystwie innych kobiet?

Przyjdź na warsztaty! Właściwie, aby wziąć w nich udział, możesz zostać w domu. Spotkanie odbędzie się na Zoomie, więc wybierz dogodne miejsce dla siebie. Warunek: wygodny fotel, dostęp do Internetu i chęć spędzenia czasu w towarzystwie innych kobiet.

Cel warsztatów jest jeden – stworzenie przestrzeni do tego, by odpocząć, odetchnąć i spojrzeć na siebie i swoje życie łaskawszym okiem.

Kiedy? 12 grudnia 2020 r. godz. 10:00-13:00

Gdzie? Online na platformie Zoom.

Prowadząca: Agnieszka Podleśna, trenerka komunikacji empatycznej i coach w trakcie kształcenia, prowadzi grupy rozwojowe dla kobiet i różnego rodzaju warsztaty dla dorosłych. Prywatnie żona i mama 5 dzieci.

Aby zapisać się na warsztaty należy przesłać wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.