ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty dla rodziców “Sport w czasie pandemii”

Data publikacji: 25/09/2020

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty dla rodziców w naszej bibliotece. W sobotę 24 października o godzinie 11:00 dr n. med. Aleksandra Piotrowska opowie o tym czy uprawianie sportu w czasie pandemii jest możliwe oraz z czym trzeba się liczyć chcąc wysłać swoje dzieci na zajęcia sportowe.

Dr Aleksandra Piotrowska jest lekarzem pediatrą i diabetologiem. Od 2011 pracuje jako lekarz medycyny sportowej. Wśród rodziców z naszej okolicy cieszy się opinią wspaniałego pediatry. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i dostarczyć osobiście do Oddziału dla dorosłych Biblioteki Głównej lub jej skan przesłać mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl