Warsztaty komiksowe „Powstańcze Piaseczno 1863-64”

Data publikacji: 22/02/2023

Serdecznie zapraszamy na warsztaty komiksowe
„Powstańcze Piaseczno 1863-64”!

Podczas warsztatów nauczysz się podstaw projektowania komiksu, dowiesz się czym jest panel, jak używać dymków oraz stworzysz swój własny komiks w oparciu o historyczne wydarzenia z okresu Powstania Styczniowego. Aby ułatwić pracę na warsztatach, pierwsze spotkanie rozpocznie się od opowieści o ciekawostkach związanych z Powstaniem Styczniowym w Piasecznie.

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży od 10 roku życia.

Pierwsza część warsztatów odbędzie się w środę, 8 marca, 2023 o godzinie 17.00. Drugie spotkanie odbędzie się dwa tygodnie później,
22 marca, o tej samej godzinie.

Prace, które powstaną na warsztatach zostaną opublikowane przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie. Warsztaty poprowadzi ilustrator Hans Lijklema.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są mailowo na adres cemdzieci@biblioteka-piaseczno.pl lub telefonicznie
pod numerem 22 484 21 47. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić odpowiednią kartę zgłoszenia.

Karta zgłoszenia dla osób poniżej 16 roku życia POBIERZ
Karta zgłoszenia dla osób od 16 roku życia POBIERZ

Zgłoszenie się na warsztaty jest równoznaczne Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Szlakiem Powstania Styczniowego na Ziemi Piaseczyńskiej” dofinansowanego ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864″.