Warsztaty literackie z Agnieszką Lis

Data publikacji: 30/08/2021

W dniach 2 października (sobota) i 16 października (sobota) w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55 w sali szkoleniowej na pierwszym piętrze odbędą się warsztaty literackie z Agnieszką Lis. Spotkania są zaplanowane w godzinach 10.00-13.00. Do udziału w warsztatach serdecznie zapraszamy osoby nagrodzone i wyróżnione w ramach konkursu „Piaseczyńskie wyzwanie na opowiadanie” w kategorii: dzieci i młodzież. Wszelkie informacje o warsztatach zostaną przesłane na adresy mailowe podane w zgłoszeniach konkursowych.

Agnieszka Lis trzymająca w rękach książkę.

Agnieszka Lis – polska pisarka, z wykształcenia dziennikarka oraz pianistka. Autorka zbioru bajek dla dzieci pod tytułem „Przygody Pana Parasola”. Twórczyni książek takich jak: „Samotność we dwoje”, „Karuzela”, „Latawce” czy „Pozytywka”.