ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty Online dla rodziców – Relacje rodzinne w dobie pandemii

Data publikacji: 12/11/2020

Kolejne tygodnie pandemii dają się nam we znaki. Mniej lub bardziej, ale jednak: to nie jest życie z naszych marzeń… A tu żyć trzeba i chciałoby się – mimo wszystko – żyć dobrze.

My dorośli mamy swoje na głowie, raczej więcej niż mniej. Dzieci mają swoje, choć wydaje nam się czasem, że wiele byśmy dali, by być na ich miejscu…

Jak w tym wszystkim nie zwariować? Jak wspierać dzieci? Jak wspierać samego siebie? Co możemy zrobić, by realnie było nam choć odrobinę lepiej, łatwiej? Czy w tych trudnych czasach zmniejszyły się nasze możliwości dbania o relacje w naszych rodzinach?

Jeśli nurtują Cię te pytania i chcesz na nie poszukać odpowiedzi wraz z innymi rodzicami – 28 listopada o godzinie 10:00 weź udział w naszych bezpłatnych warsztatach online. Ufamy, że podczas tego trzygodzinnego spotkania, nabierzesz sił na Twoje codzienne wyzwania, a także dowiesz się, co możesz mówić, i jak słuchać, by wpływać w Twojej rodzinie na dobrą atmosferę.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Podleśna – trener komunikacji opartej na empatii oraz trener umiejętności wychowawczych, która na co dzień prowadzi warsztaty psychoedukacyjne, wychowawcze i rozwojowe oraz grupy wsparcia dla dorosłych. Prywatnie żona i mama 5 dzieci.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 26 listopada br. wysłać wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie chęci udziału w warsztatach jest jednoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl