Warsztaty “Ono ma tę moc!”

Data publikacji: 14/09/2020

Wydaje Ci się, że Twoje dziecko robi tylko to, co jest przyjemne?
Zastanawiasz się, jak je przekonać do robienia ważnych rzeczy w życiu?
Potrzebujesz w tym zakresie więcej jasności, zaufania, wsparcia?

W sobotę, 10 października o godzinie 10:00 przyjdź do czytelni Biblioteki Głównej na warsztaty, na których:

• dowiesz się, jak wspierać rozwój swojego dziecka, jednocześnie wzmacniając Waszą relację;
  • poznasz różnice między motywowaniem zewnętrznym i wewnętrznym;
  • sprawdzisz, jaki rodzaj motywacji przybliża Cię do Twoich celów wychowawczych;
  • wzmocnisz swoją rodzicielską moc, by wspomagać swoje dziecko w odkrywaniu jego mocy.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Podleśna, trenerka komunikacji empatycznej oraz umiejętności wychowawczych. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem warsztatów dla rodziców, seniorów, nastolatków oraz grup rozwojowych i grup wsparcia dla kobiet i rodziców. Prywatnie żona swojego męża i mama 5 dzieci, którzy są dla niej największym życiowym wyzwaniem i źródłem różnych inspiracji; uwielbia aktywność fizyczną, zwłaszcza siatkówkę i bieganie.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszeniową i złożyć ją w Oddziale dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub jej skan wysłać na cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.