Warsztaty “Poradnia leczenia książek” w oddziale dla dorosłych.

Data publikacji: 04/05/2023

Oddział dla dorosłych Biblioteki Głównej zaprasza na warsztaty “Poradnia leczenia książek”, które odbędą się w piątek 12 maja o godzinie 17:00 w czytelni Biblioteki Głównej.

W trakcie warsztatów nauczycie się jak za pomocą domowych sposobów naprawić zniszczony egzemplarz ukochanej książki.

NIE ZAPOMNIJCIE ZABRAĆ GO ZE SOBĄ!

Warsztaty są dedykowane wyłącznie dla osób powyżej 16 r.ż.  Koszt wstępu na warsztaty wynosi 10 zł.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszeniową  i dostarczyć ją do Oddziału dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub przesłać mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona!