ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty scrapbookingowe

Data publikacji: 11/12/2023

Spotkanie tworzenia kartek świątecznych przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze. Były kolorowe, świąteczne “ugly” swetry, przybrania głowy typu rogi renifera i czerwone sukienki. Pyszne cynamonowe ciasteczka i świąteczna muzyka. Temat świąt bożonarodzeniowych jest nam szczególnie bliski, każda z nas chce wysłać znajomym własnoręcznie zrobioną kartkę. Uczestniczki miały do dyspozycji wyjątkowe, eleganckie papiery w bombki i koniki na biegunach, białe serwetki, cekiny, koniki z wykrojników i odpowiednie napisy. Drugą kartkę zdobiły łyżwy, obowiązkowo posypane brokatem oraz zielone gałązki ostrokrzewu. Tekturkowe dodatki i napisy dodały kartkom elegancji.

Wszystko lśniło i świeciło, jak na bożonarodzeniowe kartki przystało.

W tego typu pracach panie mogą rozwinąć własną inwencję twórczą. Jak stwierdziły same warsztatowiczki-“bawiły się jak dzieci”, a czas pobytu w bibliotece w Józefosławiu minął im nadspodziewanie szybko. Unikatowe kartki zostaną wysłane we wszystkie strony świata 🙂 Dziękujemy uczestniczkom za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie.

Dziękujemy również firmie Snipart za przekazane tekturki.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl