ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty “Scrapbookingowe kartki na Dzień Matki”

Data publikacji: 17/05/2022

W dniu 16 maja z okazji nadchodzącego Dnia Mamy zaprosiliśmy dzieci w wieku 6-9  lat na warsztaty scrapbookingowe. Na początku warsztatów dzieci dowiedziały się od prowadzącej Agnieszki Wasiłek z Biblioteki Głównej CEM – Oddział dla dzieci i młodzieży, jakie materiały i kształty będą miały do dyspozycji w trakcie prac. Były to serwetki, kosteczki 3D, różnokolorowe dwustronne arkusze z wzorami kwiatów i gałązek, papiery stanowiące tło, dwustronne taśmy, tekturki z napisem “Dla mojej Mamusi” i “Dla mojej Mamy”, klej introligatorski.

W efekcie dzieci wykonały piękne kartki, które pod koniec warsztatów zapełniły się także życzeniami płynącymi prosto z serc uczestników. To zapewne świetny prezent i pamiątka dla każdej z obdarowanych Mam.

Dziękujemy dzieciom za udział w warsztatach i zapraszamy na kolejne spotkanie dzieci ze scrapbookingiem w Kamionce, które odbędzie się 13 czerwca 2022 r. “Scrapbookingowe kartki na Dzień Ojca”.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl