Warsztaty szycia na maszynie dla młodzieży 12-16 lat

Data publikacji: 14/03/2022

Filia biblioteki przy ul. Kościuszki 49 zaprasza młodzież w wieku 12-16 lat na cykl 5 warsztatów szycia na maszynie z podstaw kroju i szycia. Zajrzymy do krainy odkrywania pasji i zainteresowań. Wspólnie będziemy zgłębiać tajniki tworzenia projektów oraz pełnych stylizacji. Zatopimy się w barwnym świecie tkanin, dzianin i dodatków krawieckich. Uszyjemy etui na telefon, ozdobną poszewkę na poduszkę oraz kolorową sowę.

Zgłoszenia przyjmujemy:  telefonicznie (22) 756-73-58  i mailowo: kosciuszki@biblioteka-piaseczno.pl

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i złożyć ją w filii przy ul. Kościuszki 49. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów

Zajęcia odbędą się stacjonarnie w reżimie sanitarnym, 23 marca (środa), o godzinie 16:00. Czas trwania ok. 2 godzin.  Koszt zajęć 5 zł. Liczba miejsc ograniczona.