Warsztaty twórcze dla dzieci z Michałem Malinowskim z Muzeum Bajek MuBaBaO

Data publikacji: 17/09/2021

Podczas Festiwalu Pięknej Książki w dniu 18 września odbędą się warsztaty twórcze dla dzieci z Michałem Malinowskim z Muzeum Bajek MuBaBaO. Zajęcia będą trwały dwie godziny (12.00-14.00).

Zdjęcie Michała Malinowskiego

Michał Malinowski to kustosz, pomysłodawca i założyciel MuBaBaO, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Autor nowatorskich metod opowiadania i poszukiwacz inspiracji. Jako aktualny członek Rady d/s Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury próbuje ocalić słowa od zapomnienia.