Warsztaty tworzenia animacji poklatkowej – tydzień drugi

Data publikacji: 29/07/2021

Za nami ostatni tydzień z animacją poklatkową. Pierwszego dnia grupy kończyły tworzyć swoje scenki, które zaczęły w poprzednim tygodniu. W ciągu kolejnych dwóch dni dzieci opracowywały ścieżkę dźwiękową swoich produkcji. Korzystały z bazy legalnych podkładów i efektów dźwiękowych. Gdy praca była już doszlifowana pod każdym względem, przyszedł czas na premierowy pokaz. Przepiękne filmiki wywołały ogromny uśmiech na twarzach dzieci i dały im olbrzymią satysfakcję z ciężko wykonanej pracy. Na zakończenie, w nagrodę za duży trud włożony w produkcję filmików, dzieci dostały zakładki oraz słodki upominek. W przyszłym tygodniu kolejne warsztaty. Tym razem tematem przewodnim będzie ekologia. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmów powstałych podczas zajęć.

Film pt. “Kraksa”

Film pt. “Średniowieczna Inwazja Obcych”

Film pt. “Ucieczka z ZOO”