ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Warsztaty z sesją ćwiczeń oddechowych: Radzenie sobie ze stresem

Data publikacji: 26/10/2022

Bardzo często nie mamy wpływu na sytuację, która nam się przydarza;  z kolei to, na co mamy wpływ to jak reagujemy i jak długo daną sytuację przeżywamy. Im więcej w naszym życiu spokoju, radości, energii i równowagi wewnętrznej, tym lepiej radzimy sobie z przeciwnościami losu, z napięciem, ze stresem. Celem wykładu jest zachęcenie uczestników do wprowadzenia więcej radości i spokoju do dnia codziennego, co wpływa na poprawę jakości naszego życia i lepsze funkcjonowanie.

Zapraszamy na wykład z warsztatem ćwiczeń oddechowych „Radzenie sobie ze stresem”.

data: czwartek, 3 listopada 2022

godzina: 17:00

miejsce: Biblioteka Główna, ul. Jana Pawła II 55

Główne zagadnienia:

  • Świadomy oddech
  • Wdzięczność vs, narzekanie
  • Czynności, które sprawiają radość
  • Relaks i Odpoczynek bez osądu

Na wykładzie zobaczysz w jaki sposób pozbywasz się swojej życiowej siły i jak możesz ją odzyskać. Wykład będzie miał formę interaktywną, będziemy uczyć się prawidłowego oddechu, przypomnimy sobie sposoby ładowania naszej życiowej energii. Zrozumiesz wagę relaksu i pozwolenie sobie na odpoczynek bez osądu.

Wykład poprowadzi:

Bożena Stępień – psycholog, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych. Wspiera ludzi w obliczu trudnych, często nadzwyczajnych okoliczności, takich jak: stres i wypalenie, depresja, problemy emocjonalne, choroba onkologiczna, problemy rodzinne. Prowadzi warsztaty profilaktyki zdrowia; warsztaty antystresowe; pracuje indywidualnie w gabinecie lub online.

Więcej o prowadzącej na stronie: www.bozenastepien.pl

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Oddziału dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub przesłać mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu BLISKO (2021 – 2022) “Łączy nas biblioteka — integracja poprzez literaturę, sztukę i historię regionu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 4.1.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl