Warsztaty “Zrób to sam” w sierpniu – Kolczyki

Data publikacji: 28/07/2021

Już 18 sierpnia zapraszamy na kolejny warsztat z serii “Zrób to sam”!

godzinie 17:00 spotkamy się w czytelni Biblioteki Głównej, aby własnoręcznie stworzyć dwie pary kolczyków. Uczestnicy warsztatu nauczą się pracy z narzędziami do ręcznej produkcji biżuterii oraz poznają techniki, które pozwolą im zrobić swoje wymarzone ozdoby.

Koszt wzięcia udziału w warsztacie: 5 zł

Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Oddziału dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub odesłać mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztacie jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.