ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wernisaż wystawy fotograficznej Renana Vieiry w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 22/05/2024

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wernisaż wystawy fotograficznej „Szlaki Tradycji – Refleksje na Temat Święta São João w Caruaru w Fotografii”.

 

Ekspozycja prezentuje unikalne spojrzenie na tradycyjne obchody feastiwalu São João w Caruaru, uchwycone w obiektywie utalentowanego brazylijskiego fotografa Renana Vieiry. Renan Vieira, uprawia fotografię od 14 lat. Jego prace utrwalają nie tylko barwne wizualne piękno, ale przede wszystkim unikalność Brazylijskiej kultury ludowej.

 

Wystawa i wernisaż będą doskonałym pretekstem, aby zanurzyć się w kolorowe i pełne życia obchody festiwalu São João w Caruaru. A fotograficzne medium zaprezentuje zwiedzającym bogactwo regionalnych brazylijskich strojów. Zdjęcia Renana Vieiry z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń i pozwolą na chwilę refleksji nad różnorodnością i barwnością ludzkiej cywilizacji.

W trakcie spotkania Renan zagra brazylijski utwór na trójkącie oraz ręcznie robionym bambusowym flecie Pifa. Każdy z chętnych uczestników spotkania będzie mógł popróbować swoich sił, w muzykowaniu. A także skosztować tradycyjnej brazylijskiej przekąski.

Data: środa 12 czerwca 2024

Godzina: 18:00

Miejsce: Czytelnia Biblioteki Głównej

 

Dołączcie do nas na tej wyjątkowej podróży przez barwy, obyczaje i emocje uchwycone w obiektywie Renana Vieiry. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Wystawę będzie można odwiedzać przez cały czerwiec 2024.

 

Wstęp wolny.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl