ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wernisaż wystawy “Windą czy schodami?”

Data publikacji: 20/01/2020

Windą czy schodami? Na to pytanie postanowili poszukać odpowiedzi artyści z grupy plastycznej Młyn, która działa przy Klubie Kultury w Zalesiu Dolnym. Pretekstem była budowa windy w tymże klubie. W rezultacie powstała bardzo ciekawa wystawa, którą prezentujemy w bibliotece w CEM.

Na wernisaż, który miał miejsce 17 stycznia 2020 roku, przybyła liczna grupa artystów oraz gości. Wystawa zaskakuje prawdziwą mieszanką artystycznych wizji. Znalazły się na niej prace symboliczne, realistyczne, metaforyczne oraz takie „z przymrużeniem oka”. Plon pracy międzypokoleniowej grupy kilkunastu artystów można oglądać w bibliotece w CEM, w sali wystawowej, do 18 lutego 2020.

Artyści biorący udział w wystawie: Jolanta Bojanowska-Kunkel, Dorota Chojnicka-Rożańska, Monika Czuba, Grażyna Doba-Wolska, Hanna Górecka, Heart, Agnieszka Metko, Izabella Mrozińska, Jacek Skrzynecki, Wiesław Szamocki, Weronika Szczytowska, Danuta Szymczak, Krystyna Zabuska-Łopatek, Leszek Zadrąg, Maciej Zadrąg oraz Paweł Zaręba.

Wystawa jest pierwszym wydarzeniem organizowanym w ramach obchodów 90-lecia Zalesia Górnego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie i Centrum Kultury w Piasecznie.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl