ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wieczór pełen magii!

Data publikacji: 10/08/2020

W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy weekend z ogromną dawką fantazji, czaru i przede wszystkim dobrej zabawy. Podczas Bajkowego Karaoke na scenie Biblioteki Głównej królowały największe hity bajek Disney’a. Wszystkie uczestniczki zabawy spisały się na medal, a ich wokalne talenty zostały docenione zarówno przez niesamowitą publiczność przyciągniętą tym czarującym wydarzeniem, jak i naszego Gościa Specjalnego – Magdalenę Wasylik. Piosenkarka komplementowała umiejętności artystek, dając im jednocześnie cenne rady. Po zakończeniu zabawy wszyscy dostali dyplomy i nagrody za uczestnictwo w zabawie. 

Po rozdaniu upominków i krótkiej przerwie, rozpoczął się magiczny koncert naszych Gości Specjalnych: Magdaleny Wasylik oraz gitarzysty Kuby Chmielarskiego. Publiczność była zachwycona bajkową kreacją piosenkarki. Wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Duet zagrał kilka najsłynniejszych piosenek Disneya. Wszyscy zostali oczarowani magicznym głosem wokalistki i relaksującą muzyką gitarzysty.

Po wspaniałym, pełnym wrażeń koncercie można było wykonać pamiątkowe zdjęcie z gośćmi oraz zamienić z nimi parę słów. Miłośnicy bajkowych hitów nie mogą doczekać się już ponownej wizyty czarującego duetu, by z powrotem wybrać się do krainy pełnej magicznego śpiewu i fantastycznej zabawy!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl