ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wiosenne spotkanie w bibliotece

Data publikacji: 23/03/2023

We wtorkowe przedpołudnie Oddział dla dzieci i młodzieży odwiedzili uczniowie z klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Piasecznie.

Uczniowie dowiedzieli się jak zapisać się do biblioteki oraz w jaki sposób można korzystać z jej zasobów. Zapoznali się również z szeroką oferta placówki. Poznali wyjątkowe książeczki: dotykowe, ruchowe, dźwiękowe, pop up i wiele innych.

Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie poznali również nietuzinkową książkę z serii “Młodzi Przyrodnicy”. Dzięki skanowaniu kodów QR znajdujących się w lekturze, dzieci miały okazję posłuchać śpiewu różnorodnych ptaków zwiastujących tę wyjątkową porę roku.

Uczniowie wykonali również piękne i kolorowe kwiatowe zakładki.

Na zakończenie spotkania zwiedzili przestrzeń biblioteczną, poznając przy okazji księgozbiór biblioteki. Mogli również zrobić sobie zdjęcie z Panią Wiosną, która aktualnie znajduje w Oddziale dla dzieci i młodzieży.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl