Usługa języka migowego
Power

Wizyta w Niepublicznym Przedszkolu- Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Data publikacji: 03/06/2024

Filia w Bogatkach odwiedziła dzieci z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Pęcherach z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Mali słuchacze poznali Kolorowego Potwora i jego dwie przygody z książki „Kolorowy Potwór” oraz „Kolorowy Potwór idzie do przedszkola”. Poznaliśmy emocje: radość, miłość, strach, smutek, złość i spokój, które dzieci utrwalały podczas wykonywania zadań. Dzieci pracowały w grupach kolorując potworki, a następnie rzucały kostką wskazując odpowiednie emocje.

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno