ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wojciech Chmielarz “Prosta sprawa” – czytaj online!

Data publikacji: 25/03/2020

“Prosta sprawa” to najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza, którą autor pisze w odcinkach na facebooku. Pomysł powstał z potrzeby zajęcia czytelników na czas pandemii. Pierwsza odcinkowa powieść Wojciecha Chmielarza to westernowa historia o pewnym mężczyźnie.

Wojciech Chmielarz na swoim profilu tak opisał pomysł:

„Na spotkaniach wielokrotnie mówiłem, że mam ochotę napisać taką prostą sensację. Westernową. O facecie, który przyjeżdża do miasteczka, zabija wszystkich złych i wyjeżdża. Ale jakoś nie potrafiłem się do tego zabrać. A wczoraj sobie pomyślałem, a może by teraz spróbować? Plan jest taki, żeby oderwać Państwa myśli od pandemii, postaram się raz na dzień lub raz na dwa dni wrzucać kolejny rozdział pisanej na gorąco powieści” 

Dotychczas opublikowane odcinki są dostępne w linkach poniżej:

Co ciekawe, jest już dostępna wersja audio! Codziennie nowy odcinek do słuchania bezpłatnie w nowej aplikacji Audioteki. Powieść czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński! 

Serdecznie zapraszamy do słuchania lub czytania!

Przypominamy również, że gościliśmy tego znakomitego pisarza na spotkaniu autorskim 14 grudnia 2019 roku w Bibliotece Głównej w CEM (relacja ze spotkania).

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem, 14 grudnia 2019 r., Biblioteka Główna w CEM w Piasecznie

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl