Words are power… – kurs językowy na Malcie

Data publikacji: 06/06/2021

Minął tydzień odkąd zaczęliśmy naszą przygodę z językiem angielskim w Maltalingua School of English na Malcie! W kursie bierze udział pięciu pracowników Biblioteki Publicznej w Piasecznie realizującej projekt “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka!” w ramach programu PO WER. Zajęcia prowadzi Paul Atkins – native speaker, który uczy nas poprawnej wymowy, słownictwa, gramatyki, ale także przekazuje wiele ciekawych informacji o kulturze Malty.

Podróż na Maltę, ze względu na trwającą obecnie pandemię, była skomplikowana i zajęła niemal cały dzień.

Szczęśliwe dotarłyśmy na Maltę w niedzielę 30 maja, aby już dzień później rozpocząć naukę z naszym nauczycielem.

Kurs języka angielskiego na Malcie w ramach programu PO WER

W czasie wolnym od zajęć korzystamy z pięknej pogody i zwiedzamy wyspę. Mieszkamy w urokliwej miejscowości St. Julian, gdzie mieści się również szkoła Maltilingua. Odwiedziłyśmy stolicę Malty Vallettę oraz pobliskie miejscowości. Byłyśmy w Blue Lagun i Marsaxlokk. Przed nami kolejne wycieczki.

W wolnych chwilach, jak przystało na bibliotecznych podróżników, czytamy!

Czytanie na czytniku na plaży

Wyjazd na kurs językowy na Maltę dla grupy pracowników Biblioteki Publicznej w Piasecznie, biorących udział w projekcie finansowanym z Funduszy Europejskich w ramach programu PO WER (Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój) w ramach projektu „Ponadnarodowej mobilności kadry niezawodowej edukacji dorosłych” – “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka!” odbywa się w dniach 31 maja – 11 czerwca 2021 roku.