Wrześniowe spotkanie z książkową sensoryką

Data publikacji: 20/09/2022

W sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się na warsztatach “Książkowa sensoryka dla smyka”.

Spotkanie zaczęliśmy śpiewająco za sprawą książeczki “Polskie piosenki dla dzieci”. Dzieci śpiewały między innymi piosenki: “Stary niedźwiedź”, “Pieski małe dwa”, “Jadą, jadą misie”.

Potem pogłaskaliśmy futerkowe domowe zwierzątka dzięki książeczce “Pogłaszcz domowe zwierzątko – przytulki”.

Poznawaliśmy również zapachy świerka, truskawki, mydła, pieczonego kurczaka i wiele innych z książeczki serii: Moja pachnąca książeczka z kolorami “Mój dzień”.

Posłuchaliśmy również zwierzęcych odgłosów w książeczce z serii: Odkrywam dźwięki “Zwierzęta”.

Na zakończenie przenieśliśmy się do parku dinozaurów dzięki ruchomej książeczce “Miś pracuś. Park dinozaurów”.

Zapraszamy na kolejne sensoryczne spotkanie 5 listopada o godzinie 11:00.