ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wycieczka gości z ŚDS w Pęcherach

Data publikacji: 18/05/2023

W czwartkowy poranek 18.05.2023 roku bibliotekę odwiedziła grupa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Pęcherach wraz z opiekunami. Goście mieli okazję zwiedzić wystawę rysunków Oli Leśnik – artystki w spectrum autyzmu z Gliwic, która komunikuje się ze światem niewerbalnie. Nasi goście zwiedzili także Oddział dla dzieci i młodzieży, Multicentrum, Muzeum Kaset oraz Oddział dla dorosłych.

Wycieczka uczestników ŚDP W Pęcherach. Zdjęcie grupowe zrobione w korytarzy na parterze biblioteki z koordynatorką dostępności.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Pęcherach przeznaczony jest dla pełnoletnich mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego. Jest placówką wsparcia dziennego dla osób z niepełnosprawnościami. Dom ten świadczy usługi w ramach indywidualnych i zbiorowych treningów, mających na celu poprawę sprawności psychofizycznej uczestników, ich zaradności osobistej oraz lepszego funkcjonowania w społeczeństwie.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl