ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wydrukuj, pokoloruj i animuj – Quiver Vision

Data publikacji: 05/04/2020

Kto powiedział, że kolorowanki są nudne… Spróbujcie tego! Aplikacja QuiverVision to bardzo ciekawe narzędzie, które sprawi, że kolorowanki staną się interaktywne. Wystarczy wydrukować wybrany obrazek, pokolorować go, a następnie za pomocą aplikacji mamy niepowtarzalną szansę na ożywienie naszego rysunku! Do tego za darmo. Warto wypróbować te interaktywne kolorowanki. Do dzieła!

Instrukcja Quiver Vision

  1. Wejdź na stronę quivervision.com i w prawym górnym rogu kliknij „Coloring Packs”. Znajdziesz tam darmowe kolorowanki (free download). Pobierz jedną i wydrukuj.  2. Następnie pokoloruj najpiękniej, jak potrafisz. Warto użyć intensywnych, wyrazistych kolorów kredek, aby efekt był ciekawszy.

  3. Ściągnij na telefon lub tablet aplikację Quiver Vision.

  4. Otwórz ją, zeskanuj swoją kolorowankę, obejmij cały obrazek, aż podświetli się na niebiesko na ekranie tabletu/telefonu, poczekaj chwilę, aż rysunek się załaduje… a następnie baw się nim i animuj! Miłej zabawy!!!

  5. Jeśli masz kłopot, obejrzyj krótki film instruktażowy i do dzieła!

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl