Wyniki konkursu “Projekt okładki “Małego Księcia”

Data publikacji: 20/03/2023

W pierwszej połowie marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie “Projekt okładki Małego Księcia” połączone z wernisażem wystawy pokonkursowej.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Cecylia Michałowska

II miejsce – Olga Szafarczyk

III miejsce – Antoni Bujko

Wyróżnienie – Ewa Kulawczyk

Prace, które zajęły w konkursie I i II miejsce zostały umieszczone odpowiednio na 1. i 3. stronie okładki bibliotecznego rękopisu “Małego Księcia”, który przepisali nasi czytelnicy w ramach ogólnopolskiej akcji “Przepiszmy to!”.

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i przygotowanie pięknych prac. Wystawę można oglądać do końca marca w filii w Zalesiu Dolnym.

Jednym ze sponsorów nagród w naszym konkursie był sklep MetaloweDekoracje.pl – producent mebli i dekoracji do domu i ogrodu.