ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wyrwane z kontekstu

Data publikacji: 11/02/2020

To był wyjątkowy artystyczny wieczór w Bibliotece w Zalesiu Dolnym! W piątek, 7 lutego, spotkaliśmy się na wernisażu wystawy “Wyrwane z kontekstu” Wojciecha Szymańskiego, który połączyliśmy z koncertem duetu Aga & Carlos.

Wyjątkowe, awangardowe obrazy pana Wojciecha spotkały się ze zróżnicowanym odbiorem. Od zaciekawienia po przerażenie – było miejsce na pełną paletę emocji. Sam autor opowiadał o procesie twórczym – między innymi o tym, że prezentowane dzieła, to część większych cykli, stąd pomysł na tytuł wystawy.

Gośćmi specjalnymi wieczoru byli Agata i Carlos – dwójka młodych muzyków wykonujących covery z pogranicza rocka i bluesa. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać klasyków gatunku w ciekawych aranżacjach gitarowych.

Dziękujemy panu Wojciechowi Szymańskiemu za możliwość prezentowania jego niesamowitych prac, duetowi Aga & Carlos za klimatyczny występ oraz Patrycji Tokaj za pomysł i organizację tego wyjątkowego wydarzenia.

Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki do 06.03.2020roku.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl