ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wystawa fotograficzna Jana Czempińskiego

Data publikacji: 12/07/2022

Oddział dla dzieci i młodzieży zaprasza do oglądania wystawy fotograficznej.

Autorem zdjęć jest Jan Czempiński – geograf; nauczyciel w Liceum No Bell w Konstancinie-Jeziornie. W podróży poślubnej przejechał (wraz z Żoną) starym Fiatem Uno przez Azję. Szczególnie miłuje pieszą włóczęgę, piłkę nożną, twórczość Josepha Conrada i swojego syna Józia.

Zdjęcia zostały wykonane na przestrzeni ostatnich kilku lat przy okazji mniejszych lub większych podróży. Różnorodność fotografowanych sytuacji i miejsc, sprawiła, że połączył je tylko jeden wspólny mianownik, który musiał zatem stać się tytułem wystawy: „Świat jest dobry i piękny”.

Zapraszamy do spędzenia chwili z ujęciami z kilku zakątków naszej planety. Liczymy, że wywołają u Ciebie uśmiech i zachęcą do ciepłej myśli o naszym świecie, wbrew wszystkim przykrym wydarzeniom i ku pociesze dla tych, którym zło nie pozwala na codzienną radość życia.

Wystawę można oglądać do końca sierpnia.

Wystawa fotograficzna Jana Czempińskiego

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl