Wystawa ilustracji do książki Jakoba Wegeliusa “Małpa Mordercy”

Data publikacji: 16/05/2023

Filia Piaseczno – Zalesie Dolne zaprasza na wystawę Wydawnictwa Zakamarki pt. “Niezwykłe przygody Sally Jones. Spotkanie z bohaterami książki Jakoba Wegeliusa Małpa mordercy“.

“Chief, przyjaciel Sally Jones, zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo i wtrącony do więzienia. Zrozpaczona gorylica, sama w niebezpieczeństwie, postanawia rozwikłać zagadkę śmierci Alfonsa Morro i doprowadzić do uniewinnienia Chiefa.

Ta fascynująca historia o przestępstwach i pilnie strzeżonych tajemnicach, ale też o przyjaźni, nadziei i przebaczeniu, wiedzie nas z osnutej mrokiem lizbońskiej dzielnicy portowej aż na dwór indyjskiego maharadży. Wraz z Sally Jones słuchamy rzewnego fado i gry na harmonii, odbywamy morskie podróże i podniebne wycieczki dwupłatowcem oraz jesteśmy świadkami pojedynków szachowych o najwyższą stawkę.”

Wystawę można oglądać w filii w Zalesiu Dolnym, do końca maja 2023 r.Plakat promujący wystawę ilustracji do książki "Małpa mordercy"