ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wystawa „Kapsuły życia” – Inna Dmyterczuk

Data publikacji: 09/01/2023

Wystawa Inny Dmyterczuk „Kapsuły życia” przedstawia powszechnie nieznany świat roślin. Ekspozycja ma charakter makrofotografii, które ukazują różnorodność nasion. Autorka podkreśla, jak dużą rolę w życiu człowieka odgrywają nasiona, promując przy tym nieznane fakty ze świata roślin.

Inna Dmyterczuk od zawsze fascynowała się botaniką. Doceniała jej zmienność oraz ulotność. Aby uchwycić te cechy z pomocą przyszła jej fotografia. Z biegiem czasu nie chciała tylko rejestrować tego, co przemija, ale również rozumieć zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi łańcuchami życia. Inna Dmyterczuk skończyła kurs fitoterapii na Kijowskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Medycyny Ludowej.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy dostępnej w Bibliotece Głównej w Piasecznie na I piętrze (korytarz przy Multicentrum). Ekspozycja będzie dostępna przez cały styczeń.

Na zdjęciu widoczna jest część wystawy "Kapsuły życia"cz

Wystawa jest dostępna dzięki uprzejmości Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl