Wystawa Katarzyny Jezierskiej-Tratkiewicz

Data publikacji: 29/06/2022

Wystawa Katarzyny Jezierskiej-Tratkiewicz Skrzydlacie Przyjaciele

W fili przy ul. Kościuszki 49 rusza kolejna ciekawa wystawa Katarzyny Jezierskiej-Tratkiewicz zatytułowana „Skrzydlaci przyjaciele”. Tym razem podziwiać można Arkę Owadów, gdyż nie wiemy czy na Arce Noego znalazły się te stworzenia. Zapraszamy by oglądać ciekawą prezentację tego pomysłu. Poza tym na wystawie zaprezentowano oryginalne instalacje z drewna w połączeniu z  szydełkowymi owadami oraz prace tkane na krośnie. Wystawa będzie dostępna w bibliotece od 1 do 30 lipca.

Katarzyna Jezierska-Tratkiewicz to wszechstronnie utalentowana artystka (fotografka, malarka), która udostępnia swoje prace  piaseczyńskiej bibliotece. Stud podyplomowo malarstwo i rysunek na ASP w Łodzi. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji UW i podyplomowe studia urbanistyczne UWM. Mieszka w gminie Tarczyn, w powiecie piaseczyńskim.