Wystawa “Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata”

Data publikacji: 13/07/2021

Zapraszamy na wystawę “Mapy. Obrazkową podróż po lądach, morzach i kulturach świata” autorstwa Aleksandry i Daniela Mizielińskich.

Plansze są ilustracjami z atlasu “Mapy” Wydawnictwa Dwie Siostry, ukazują one 15 państw z całego świata m.in. Włochy, Chiny czy Ekwador. Każda pozycja prezentuje informacje na temat danego państwa w formie graficznej, jak również mniej znane ciekawostki kulturowe.

Ekspozycję można oglądać w sali wystawowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55.

Zwiedzający ogląda wystawę "Mapy" w sali wystawowej Biblioteki Głównej w Piasecznie

Książka “Mapy” dostępna jest w Bibliotece Głównej w Piasecznie oraz w filii Centrum.