ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno

Wystawa pokonkursowa „Wakacje z książką 2021”

Data publikacji: 10/11/2021

W holu Biblioteki Głównej w Piasecznie jest już dostępna wystawa prac pokonkursowych „Wakacje z książką 2021”. Ekspozycję będzie można oglądać do końca listopada.

Zdjęcie przedstawia fotografie w ramach wystawy pokonkursowej "Wakacje z książką 2021". Przed tablicami z ekspozycją widać rower bookcrossingowy. W tle sekretariat.Na wystawie przedstawiliśmy fotografie nagrodzone i wyróżnione w konkursie. Zdjęcia zostały wykonane przez mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.

Zdjęcie przedstawia fotografie w ramach wystawy pokonkursowej "Wakacje z książką 2021".  Na pierwszej tablicy widać kota, siedzącego na książkach. Na drugiej kobietę trzymającą w ręku książkę, w tle widać góry, fotografia wykonana techniką sleeveface. A na trzeciej talerz z owocami i książką, w tle trawa.Pocztówki z nagrodzonymi i wyróżnionymi zdjęciami są ogólnodostępne w Bibliotece Głównej. Zwycięzców zapraszamy po nagrody. Upominki można odebrać w sekretariacie.

Zdjęcie przedstawia pocztówki z nagrodzonymi i wyróżnionymi fotografiami w konkursie "Wakacje z książką 2021".

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

realizacja: geotechnology.pl
Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.