ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wystawa “Wycinek rzeczywistości”

Data publikacji: 26/01/2023

Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Wycinek rzeczywistości” autorstwa Damiana Chrobaka. Ekspozycja przedstawia obraz życia codziennego Londynu. Fotograf uchwycił ulotne chwile, które wydarzyły się na ulicy. Każde zdjęcie to osobna historia, jednak razem przedstawiają rzeczywistość wielokulturowej metropolii. Każda z fotografii nie tylko zaskakuje, ale wzbudza u odbiorcy odmienne emocje.

Damian Chrobak (od 2010r. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików) urodził się w 1977 roku w Jastrzębiu Zdroju. Jest założycielem Un-Posed, czyli kolektywu fotografii ulicznej. Studiował w Akademii Fotografii w Warszawie, następnie przeniósł się do Londynu, gdzie ukończył kurs fotografii czarno-białej na University of Art w Londynie. Obecnie studiuje na Instytucie Twórczej Fotografii w Warszawie. Dokumentuje życie ulicy wielkich miastach.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy „Wycinek rzeczywistości”, która znajduję się w sali widowiskowej Biblioteki Głównej i będzie dostępna do końca marca.

Na zdjęciu widoczna jest kobieta, oglądająca fotografię z wystawy "wycinek rzeczywistości"

Wystawa jest dostępna dzięki uprzejmości Galerii im. Sleńdzińskich w Białymstoku.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl