ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Wystawa Zwykli-niezwykli mieszkańcy

Data publikacji: 31/08/2022
Zwykli-niezwykli mieszkańcy” – wystawa ilustracji Justyny Styszyńskiej
 
Wystawa obejmuje ilustracje z książek z serii “Zwykli-niezwykli mieszkańcy”. Są to przedstawienia fauny i flory gór, łąk, pustyni, oceanów i biegunów, które znalazły się w książkach wydanych przez Wydawnictwo Widnokrąg.
 
Justyna Styszyńska – ilustratorka, graficzka, a jednocześnie nauczycielka, pracująca na co dzień z dziećmi i młodzieżą. Absolwentka wydziału grafiki na Europejskiej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Autorka serii książek „Zwykli-niezwykli mieszkańcy”, książek aktywizujących z cyklu „Idol” oraz albumu „Pustynie / Oceany”. Jej książki są nie tylko ciekawe i zabawne, ale pozwalają czytelnikowi nauczyć się czegoś nowego o otaczającym świecie. Technika ilustrowania Justyny Styszyńskiej łączy tradycyjne malarstwo z rysunkiem na komputerze. Nie ma tu kresek, linii ani szkicu. Są plamy barwne o różnej fakturze i kolorystyce.
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl