Wystawy biblioteki w domu opieki

Data publikacji: 05/04/2023

Rezydencja Antonina w Piasecznie jest domem opieki i rehabilitacji, który zajmuje się osobami starszymi i chorymi wymagającymi całodobowej opieki. Mieszkańcy rezydencji odwiedzają od czasu do czasu Bibliotekę Główną. Gościli m.in. w Multicentrum, gdzie poznawali roboty i długopisy 3D oraz Oddział dla dzieci, gdzie czytali dzieciom bajki. Od grudnia 2022 roku biblioteka udostępnia wystawy do Rezydencji Antonina, dzięki temu także niewychodzący mieszkańcy mogą skorzystać z tej formy obcowania z kulturą.

Grudzień 2022 – Wystawa Klubu Poszukiwaczy Słowa

Wystawa prezentująca twórców Klubu Poszukiwaczy Słowa

Luty 2023 – Wystawa zdjęć z powiatowego konkursu fotograficznego “Wakacje z książką”

Wystawa Fotograficzna "Wakacje Z Książką" w Rezydencji Antonina  Marzec 2023- Wystawa o twórczości Doroty Gellner

Wystawa o Dorocie Geller w Rezydencji Antonina

Kwiecień 2023 – Wystawa ilustracji Elżbiety Żaczek

Wystawa Ilustracji Elżbiety Żaczek w Rezydencji Antonina. Sztalugi z planszami rozstawione w przeszklonym korytarzu.Wystawa Ilustracji Elżbiety Żaczek w Rezydencji Antonina. Na zdjęciu Urszula Bąkowska i Sylwia Chojnacka-Tuzimek z pracowniczką Rezydencji.