Z Lemem w świat książek

Data publikacji: 22/10/2021

W piątkowe przedpołudnie dzieci z przedszkola Koala wybrały się z nami w niesamowitą podróż z książką.

Przedszkolaki poznawały bibliotekę, oglądały najciekawsze książki, a także wysłuchały opowieści o „Książkowych potworach”. Nie zabrakło też historii o Stanisławie Lemie, jego niezwykłej twórczości i książki, która przybliża jego sylwetkę jako pisarza „Lem i zagadki kosmosu” Marcina Barana. Dzieci poznały także niesamowitego bibliotecznego robota, uruchomiły wyobraźnię i wymyślały dla niego różnorodne zajęcia. Na koniec zajęć uczestnicy kolorowali własne gwiazdy i wprawiali je w ruch w aplikacji Quiver Vision.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia w bibliotece.