Zajęcia Scratch Junior w kwietniu

Data publikacji: 28/04/2023

Za nami kolejny miesiąc nauki programowania w Scratch Junior. Są to zajęcia dla dzieci z Polski i Ukrainy w ramach realizacji projektu “Biblioteka dla wszystkich”. Różni. Równi. Ważni. Spotkania edukacyjne prowadzi Pan Bogdan, który pochodzi z Ukrainy i potrafi zaciekawić dzieci tematem kodowania i uczyć przez zabawę. Kolejny miesiąc nauki przed dziećmi. Zapraszamy!

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#RóżniRówniWażni