Zajęcia taneczne “Zumba dla seniorów”

Data publikacji: 02/07/2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w zajęciach ZUMBA Fitness w Bibliotece Głównej w CEM.

Zajęcia odbędą się 4 sierpnia 2021 (czwartek) w godzinach 14:30 – 15:30. Wstęp na zajęcia jest płatny 5 zł.
Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zabranie wygodnych butów, ręcznika i dobrego humoru!

Aby wziąć udział w zajęciach należy zapoznać się z Regulaminem Warsztatów oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia wraz z oświadczeniem o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach sportowo-tanecznych. Wypełnioną Kartę Zgłoszenia należy złożyć osobiście w Oddziale dla Dorosłych Biblioteki Głównej (ul. Jana Pawła II 55) lub wysłać jej skan na adres mailowy: cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl.