Zawieszki walentynkowe w kształcie serca – warsztaty

Data publikacji: 20/01/2022

Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej CEM zaprasza na warsztaty Decoupage. Wykonamy zawieszki walentynkowe w kształcie serca. Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 6-9 lat. Warsztaty odbędą się stacjonarnie w reżimie sanitarnym. 12 lutego (sobota), o godzinie 11:00. Koszt zajęć 5 zł. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i złożyć ją w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Głównej. Zgłoszenie się do udział w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.

W dniu warsztatów należy wypełnić Oświadczenie Covid-19.

Warsztaty Decoupage