Zbuduj robota z klocków LEGO® WeDo

Data publikacji: 24/09/2022

Serdecznie zapraszamy przez cały najbliższy tydzień do Multicentrum, gdzie na młodych konstruktorów będzie czekać stanowisko komputerowe z zestawem klocków do robotyki LEGO® WeDo. Zachęcamy do skorzystania, ponieważ zestaw ten jest już niedostępny w regularnej sprzedaży i rzadko zdarza się okazja zbudować dostępne w nim konstrukcje.

Zestaw będzie do dyspozycji dla osób odwiedzających naszą salę przez cały tydzień od 26.09 do 30.09 w godzinach pracy Multicentrum.

Bardzo prosimy również o głosy w zgłoszonym projekcie dotyczącym zakupu zestawów do robotyki z serii LEGO® Spike:

Dzięki zakupionym zestawom do robotyki z serii LEGO Education, będziemy mogli organizować warsztaty dla mieszkańców Piaseczna i okolic. Ilość zestawów umożliwi przeprowadzenie warsztatów zarówno dla całych klas z piaseczyńskich szkół i przedszkoli jak i warsztatów dla mieszkańców (np. warsztatów rodzinnych). Z zestawów będzie również można korzystać indywidualnie w ramach działalności Multicentrum.

Oraz o głosy w naszym drugim projekcie:

Dzięki dodatkowym środkom będziemy w stanie zakupić ponad 100 gier i zorganizować festiwalu gier planszowych. Będziemy także tłumaczyć zasad gry w różne planszówki, oraz przeprowadzimy rodzinny turniej gier planszowych. Zakupione gry wzbogacą ofertę naszej Biblioteki i będą dostępne dla wszystkich czytelników.

Do głosowania są uprawnieni wszyscy mieszkańcy gminy Piaseczno! Głosować można za pomocą internetowego systemu obsługi BO, można także wypełnić papierową kartę zgłoszenia dostępną w Bibliotece.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Głosujcie tutaj: https://piaseczno.budzet-obywatelski.org/

Głosowanie trwa do 30 września 2022 roku!